Arge Kitchen | endüstriyel mutfak ekipmanları, pişirme ekipmanları, kafeterya ekipmanları, çay kahve makineleri, pastane ekipmanları, taşıma arabaları, servis arabaları, otel ekipmanları, hazırlık ekipmanları, Pendik


Mutfakçı

Endüstriyel Mutfak

Sanayi üretiminde farklı kombinasyonlu endüstriyel mutfaklar üretimimiz gün geçtikçe arge markamızı guclendirmekteyiz. Arge endüstriyel mutfak olarak zamana ve endüstriyel anlamda tasarımlara yenilik kalmaktayız.

Projeli mutfak çizimlerinde ve endüstriyel mutfak uygulamalarında her daim birbirinden farklı ürünler geliştirmekteyiz. Saati mutfağı konseptinde cafe restorant pastane kitchen fırın hastane mutfakları soguk odalar buzhane cafeteria otel ve beni mutfağı gibi bir çok alanda var olmaktayız.

Endustriyel mutfak bizim işimiz derken bunu aynı zamanda arge mutfak olarak her alana yayarak yeniliklere açık bir şekilde üretimlerimize ve proje çalışmalarımıza marka olarak kalmaktayız. Alan ölçüleri alırken ve proje mutfak çizimlerinde kalite ve görselliği artırmaktayız. Endustriyel mutfak türk sanayisinde önemli yerimizi koruma amacı gütmekle beraber yaptığımız her çalışma arge mutfak olarak değerimizi ve kalitemizi artırma yönündedir.

Image

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Arge endüstriyel mutfak olarak proje çalışmalarımız ve direk satışlarımız mevcuttur. Sanayi üzerine yeni arge çalışmalarımızla paslanmaz çelik ürünlerimizde benmari, tezgah , kuzine , salatabar , evyeli tezgah , vb otel ve restorant mutfak ekipmanlarında özel imalat çalışmalarımız mevcuttur.

Paslanmaz çalışma tezgahlarını dilediğiniz gibi projelendirip istediğiniz renk gibi ahşap kaplama ile yenilikler katip sizlere sunuyoruz. Mutfak bizim işimiz derken bunu tüm endüstriyel mutfak ürünlerine yansitiyoruz. Paslanmaz çelik , krom mutfak ekipmanlarında ismimizi farkımızı her projeye yansitiyoruz. Kalite ve mutfak bizim işimiz.

Image

Endüstriyel Mutfak Dünyasına Dair Herşey

Kitchen bizim işimiz...
Asırlık tecrübesini, üçüncü kuşağın enerjisiyle birleştiren firmamız, hedeflerine ulaşma yolunda, Kalitesinden, Müşteri Memnuniyetinden ve Ülkemizi yurtdışında bulunduğu Endüstriyel Mutfak Sektöründe söz sahibi yapma ilkesinden asla taviz vermeyerek, sektörün ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için var gücüyle çalışarak söz sahibi konumunu koruyacaktır. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren Arge, dünya standartlarındaki ürettiği ürünlerin kalitesini, daha üst seviyelere çekmeyi hedeflemektedir.Endüstriyel mutfak konusunda çalışmalarımızı hızlandırıp mutfak dünyasına yeni endüstriyel mutfak ürünleri için katkılar yapmaktayız.
Paslanmaz çelik ürünler ile neler yapabileceğimizi ve kaliteli ürün yelpazemize mutfak alanında yeni ürünler olarak desteklemek için Arge mutfak ar ge çalışmalarına devam etmektedir. Kitchen bizim işimiz ve bu alanda yeni projeler geliştirerek büyümeyi hedefleyen bir firmayiz.

Yüksek kalitede mutfak ekipmanları üretmek.
Arge Mutfak olarak;   Demiryolu Endüstrisinde yüksek kalitede mutfak ekipmanları üretmeyi,
Tüm süreçlerimizde kalite ve teknolojiyi kültür haline getirmeyi,
Sağlık, emniyet ve çevre şartlarını proseslerimizde öncelikli ve titizlikle sağlamayı,
Uluslararası Demiryolu Endüstrisi ile ilgili tüm kanun, yönetmelik ve mevzuatlara uymayı,
Ürün Emniyeti ile ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere uymayı, gerekli tedbirleri almayı ve istenen standartları sağlamayı,
Ürün teknik, güvenlik ve emniyet konularındaki araştırma, geliştirme ve uygulama faaliyetlerinin devamlılığı ve kontrolünü sağlamayı,
Uluslararası demiryolu ekipmanlar ve sistemlerinin teknolojik gelişmelerini izleyerek kendi ürün gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Image